Oryginalne rolety dachowe Velux i Farko

Roletki Velux

Dopasuj roletę, żaluzję lub markizę do okna. Jeśli masz okno dachowe firmy Velux lub Fakro możesz dokupić oryginalne akcesoria do konkretnych okien.

Aby zamówić rolety, markizy czy żaluzje do okien VELUX lub FAKRO musisz poznać rozmiar swojego okna dachowego. Nie trzeba go mierzyć. Na każdym oknie jest tabliczka najczęściej umieszczana w prawym górnym rogu skrzydła, na której znajdują się potrzebne informacje dotyczące modelu i rozmiaru okna.

Okna VELUX Nowej Generacji mają w rozmiarze dodaną literkę "K".

Typ okna FARKO oznaczają pierwsze 3-y litery.

Co cechuje oryginalne markizy, żaluzje, rolety dachowe VELUX lub FAKRO

  • Są idealnie dopasowane i estetyczne – tylko rolety wyprodukowane do konkretnego okna przez jego producenta zapewnią komfort i niezawodne działanie.
  • brak kosztów montażu -  instalacja oryginalnych rolet czy innych akcesoriów nie wymaga wielkich umiejętności. Wszystko pasuje i jest łatwe w montażu. Firmowe okna są wyposażone w górnej części ramy w specjalne zaczepy ułatwiające montaż akcesoriów przeciwsłonecznych.
  • wysoka jakość materiałów – renomowani producenci (VELUX, FAKRO) do produkcji akcesoriów używają wysokiej jakości materiałów, tkaniny są odporne na blaknięcie przez bardzo długi okres czasu.
  • Łatwa i bezawaryjna obsługa – dokupienie oryginalnych akcesoriów (np. roletki Velux, roletki Farko) do okien dachowych sprawia, że rolety bezawaryjnie spełniają swoje funkcje przez wiele lat
  • gwarancja na okna - kupując oryginalne dodatki do okien dachowych FAKRO dostajesz gwarancję, że montaż oraz późniejsze użytkowanie nie spowoduje np. uszkodzeń samych okien dachowych. Oryginalne akcesoria są dopasowane do okien i tak przygotowane, aby bezawaryjnie korzystać zarówno z zalet okien dachowych jak i innych akcesoriów.

Rolety dachowe wewnętrzne dają duże możliwości manewrowania dopływem światła dziennego. W zależności od zastosowanych materiałów powodują częściowe lub całkowite zaciemnienie. Mogą mieć zminimalizowaną górną kasetę oraz zwężone prowadnice, co sprawia, że wyglądają nowocześnie i subtelnie oraz pozwalają wpuścić do pomieszczenia więcej światła, gdy nie są używane.

Gdy zależy nam na niewielkim osłabieniu intensywności światła można wybrać rolety dekoracyjne lub plisowane, które rozpraszają przyciemniają i zmiękczają światło, dodatkowo mogą zmieniać barwę światła – ocieplać, ochładzać.

Inwestycja w oryginalne akcesoria do okien VELUX lub FAKRO to korzystny wybór z gwarancją bezawaryjnego działania na wiele lat.